21. 3. 2024 | Sleva 10 % na nábytek při nákupu nemovitosti

Při koupi jakékoli nemovitosti z nabídky CIty Home obdrží každý náš klient 10% slevu na kusový nábytek a také nábytek na míru od společnosti FAJN nábytek.

Společnost City Home ve spolupráci se společností FAJN nábytek připravila pro naše klienty pozornost v podobě 10% slevy na kusový nábytek a nábytek na míru. K dispozici je široký výběr interiéru a kuchyní té nejvyšší kvality, kvalitní spotřebiče a profesionální služby.

Společnost FAJN nábytek prodává prvotřídní českou a evropskou kvalitu. Pro inspiraci vybavení a kuchyňské linky navštivte https://www.fajn-nabytek.eu.

Své zákazníky si rádi hýčkají a zkušený tým odborníků umí nabídnout moderní i velmi luxusní kousky za ty nejlepší ceny. Respektují rozmanitost zákazníků, a proto se snaží spolupracovat s těmi nejlepšími v daném segmentu. Díky tomu jsou schopní nabízet taktéž netradiční techniku, jako například vestavěné kávovary, bary atd.

EFEKTIVNÍ ZPRACOVÁNÍ POPTÁVKY SPOLEČNOSTI FAJN NÁBYTEK

Pro nezávaznou prohlídku ze široké nabídky bytových a nebytových jednotek a využití slevy na nábytek nás neváhejte kontaktovat na čísle 606 093 093.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.