5. 12. 2012 | SATPO - FASHION GALA DINNER

Praha se v posledních letech stává významnou módní metropolí a je nám potěšením, že naše společnost měla příležitost podpořit exkluzivní FASHION GALA DINNER, který se konal dne 4. 12. 2012 v luxusním pražském Mandarin Oriental hotelu.

V průběhu slavnostní večeře proběhla módní přehlídka luxusního spodního prádla LA PERLA a překrásných šperků BUCHERON. Ženská krása se mohla obdivovat po celou dobu večera. Ženská krása se mohla obdivovat po celou dobu večera, bezpochyby byla představená modelkami jako je Simona Krainová, Andrea Verešová, Kateřina Sokolová, Alena Šeredová, Tamara Kotvalová a dalšími světově uznávanými osobnostmi módního průmyslu. Celá akce byla organizována agenturou Czechoslovak Models, která mimo jiné je patronem Prague Fashion Weekend, na který se můžeme těšit opět příští rok.

SATPO - FASHION GALA DINNER