18. 7. 2012 | REZIDENCE JESENIOVA - poslední garážová stání k prodeji, k pronájmu

Společnost SATPO nabízí k volnému prodeji a pronájmu poslední garážová stání v Rezidenci JESENIOVA, ulice Jeseniova 2863/50, Praha 3 - Žižkov. Garážová parkovací stání jsou ve třech podzemních podlažích nově dokončeného objektu. Celý areál je monitorován bezpečnostním kamerových systémem. Pro bližší informace volejte zákaznickou linku SATPO 800 800 010 nebo nás kontaktujte na info@satpo.cz .

Společnost SATPO nabízí k volnému prodeji a pronájmu poslední garážová stání v Rezidenci JESENIOVA, ulice Jeseniova 2863/50, Praha 3 - Žižkov. Garážová parkovací stání jsou ve třech podzemních podlažích nově dokončeného objektu. Příjezd ke garážím je z ulice Ostromečská. Parkování je určeno pro osobní vozidla do výšky 1,9 metrů.

V případě zájmu je možný i pronájem garážového stání za cenu Kč 3.000,- včetně DPH za měsíc či pronájem venkovních parkovacích stání před Rezidencí za pouhých Kč 1.500,- včetně DPH. Celý areál je monitorován bezpečnostním kamerových systémem. Pro bližší informace volejte zákaznickou linku SATPO 800 800 010 nebo nás kontaktujte na info@satpo.cz .

Rezidence JESENIOVA - poslední gařážová stání