19. 1. 2024 | Novoroční setkání členů FBN Czech

Dne 18.1. proběhlo na Pražském hradě Novoroční setkání členů Family Business Network, u kterého nechyběla účast majitelů naší investiční skupiny SATPO.

Program byl více než zajímavý. Rodinný příběh a své zkušenosti sdílel významný host, pan Louis de Schoerlemer z 8. generace majitelů VILLEROY & BOCH, proběhla přednáška a panelová diskuze na téma Harmonie v podnikatelské rodině, nechyběla komentovaná prohlídka Hradu a networking spojený s večeří formou rautu ve Šernbernském paláci. Více se můžete dozvědět zde.

Členství v neziskové organizaci Family Business Network umožňuje výměnu zkušeností mezi rodinnými firmami podpořenou i expertízou českých a zahraničních odborníků a výjimečná setkání na relevantní témata pro majitele členských rodinných firem, příslušníků i nastupující generace podporuje rozvíjet středně velké a velké české rodinné firmy napříč generacemi.