7. 6. 2021 | DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - PŘIJĎTE A VYBÍREJTE

Zveme vás na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ spojené s uměleckou výstavou ve spolupráci se showroomem designu Deelive, výstavou obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a váz českého keramického designéra Milana Pekaře.

Přijďte si vybrat nové bydlení nebo komerční prostory pro Vaše podnikání a nechte se inspirovat uměleckou výstavou, která proběhne ve spolupráci se showroomem designu Deelive. Těšit se můžete na výstavu obrazů mexického umělce Lucia Fuentese a krásné vázy českého keramického designéra Milana Pekaře.

Dny otevřených dveří se budou konat v obchodních prostorech Vitality Rezidence na adrese Kobrova 6, vstup přímo z ulice Kobrova a to v následujících termínech:

  • středa 16.6. od 15:00 do 19:00 
  • čtvrtek 17.6. od 15:00 do 19:00 

Přijďte a vybírejte nové bydlení a obchodní prostory v centru Prahy pod Petřínem. 

Využijte cenově výhodné nabídky koupě nebo pronájmu obchodních prostor v prémiové Rezidenci Vitality pod pražským Petřínem na Praze 5:

  • 5% sleva z prodejní ceny (s DPH)
  • 1 rok nájemného zdarma včetně poplatků za provozní služby

Náš obchodní tým Vám také představí jednotky v nových rezidenčních projektech Holečkova House Rezidence Kobrova, které jsou již ve výstavbě. Rádi Vám také představíme aktuální nabídku nemovitostí pod značkou City Home.

Po celou dobu se Vám bude věnovat náš profesionální tým realitních specialistů, nebude chybět občerstvení a nové vydání SATPO news.

V případě dotazů a pro potvrzení účasti kontaktujte, prosím, specialistku klientské péče Alžbětu Majerčinovou, prodej@satpo.cz nebo volejte +420 702 205 205. 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Zpět na přehled novinek

Generování PDF